If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Unikl zřejmě pravý seznam plných her z vánočního rozdávání Epicu

Co čekat v příštích dnech?

Kdepak, žádný Zaklínač 3, ani Far Cry 5, Fallout 4, Horizon: Zero Dawn, Borderlands 3 ani Hitman 2. Tento dřívější, až fantasmagorický otiskly i některé české zdroje, ale pochopitelně se nenaplnil.

Namísto toho jsme od Epicu v minulých dnech dostali menší, leč stále velmi zajimavé hry: Cities Skylines, Oddworld: New N Tasty, The Long Dark, Defense Grid 1 (nyní).

Drobným "problémem" tohoto rozdávání z pohledu uživatele je, že seznam či plán záměrně není znám dopředu, takže je potřeba se vracet na obchod Epicu otrocky každý den, abyste zjistili, co se tam jen na příštích čtyřiadvacet hodin stalo dostupným.

S tímto je však konec a bude možné si nastavit připomenutí do mobilu, protože o víkendu unikl uvěřitelný seznam všech her zamýšlených coby vánoční dárečky. Uvěřitelný je z toho důvodu, že předešlé hry sedí, což dotyčný z Twitteru nemohl 18. listopadu v den zveřejnění ještě vědět.

Pokud je pravdivý, v nejbližší době se můžete těšit na to, že zdarma získáte plné PC verze Alien: Isolation (dnes odpoledne?), Metro 2033 (úterý), Tropico 5 (středa), Inside (čtvrtek), Darkest Dungeon, My Time in Portia, Night in the Woods, Stranded Deep, Solitarica, Torchlight 2 a Jurassic World Evolution.

Jak upozornil PC Gamer, Darkest Dungeon ještě není na EGS k mání, ale to nevylučuje, že bude zalistován a okamžitě nabídnutý bezplatně.

Epic také před pár dny rozjel vánoční výprodeje a vrátil svůj oblíbený kupón pro slevu 10 eur pro příští nákup, takže pokud vás toho zaujme více, může to být ještě mnohem výhodnější.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

Related topics
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments