If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Uniklé video z testu Project Q, obdoby Fortnite či Overwatch od UbiSoftu

UPDATE o oficiální potvrzení hry, první screenshot.

Na internet se dostala nahrávka z probíhajícího uzavřeného testování Project Q, což je nová variace na Fortnite od UbiSoftu. Poprvé jsme o ní slyšeli už v dřívějším úniku z databáze GeForce Now.

Mirrory videa zde, zde či zde.

Popisována je jako "inovativní a moderní PvP hra v bitevní aréně", ale vše je ještě v plenkách, bez vyladěné hratelnosti.

Cílem tohoto prvního testování je jako vždy dostat zpětnou vazbu od hráčů, aby tvůrčí tým zjistil, jestli je jeho vize konceptu správná, píše se v pozvánce pro vybrané hráče. Ale není to žánr Battle Royale, nýbrž týmová battle arena hra!

Vývoj má zajišťovat pobočka Ubisoft Bordeaux, která dosud fungovala jako podpůrné studio pro hry ze sérií Assassins Creed či Rainbow Six.

Jak vyzradil insider Tom Henderson v minulých dnech, hra má mít dva režimy: Showdown bude se čtyřmi týmy po dvou hráčích, a pak Battle Zone, kde se dva týmy čtyř lidí snaží udržet kontrolu nad určitou oblastí mapy, co nejdéle to jde.

Podobně jako v Overwatch si zde zvolíte hrdinu, kteří se liší zbraněmi, schopnostmi atd., navíc tu jsou tři individální divy, které mohou mít smíchány. Zbraně prý působí unikátním dojmem, když mezi nimi budou i sady kartiček, kladiva, ohňostroje atd.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments