If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Uniklý interní trailer Elden Ring má být starý

Ale i tak pecka + UPDATE o delší verzi.

Tak dlouho se spekulovalo o tom, kdy konečně uvidíme příští projektu od autorů Dark Souls, až to někdo nevydržel a pustil ho do éteru.

Je to sice nahrávka v naprosto mizerné kvalitě a rozlišení (krátké části pospojované dohromady), přesto fanoušci jásají - i takto lze totiž vypozorovat, že Elden Ring bude výjimečným kouskem s nejvyššími ambicemi. Prostě takový Dark Souls v otevřeném světě a toto je vůbec poprvé, co ho veřejnost mimo Bandai Namco může spatřit:

Ať už se jedná o nápadité modely kreatur či bossů, typickou atmosféru a nasvícení prostředí jako u ostatních her od From Software a celkové umělecké směřování, je jasné, že to bude opravdu velká věc.

Přílet majestátního draka chrlícího oheň, máchnutí hůlkou kouzelníkem s kloboukem či jízda na koni rozlehlým prostředím skoro místy až připomíná něco jako Skyrim. Což je pocit, který ještě podpoří závěrečný text "zbrusu nová fantasy akční RPG série" (čili nejen jediná hra), když hrdina mizí v dáli a zanechává za sebou stopy ve sněhu.

Nápis "confidental" přes celou obrazovku značí, že šlo jen o interní trailer, který nebyl určen k publikování. Dle některých zdrojů se datuje údajně podzimem loňského roku, takže prý nereprezentuje současnou kvalitu či vzhled hry, která má být o několik měsíců dále.

Má se za to, že tvůrci někdy koncem března vypustí nový, odlišný oficiální trailer, ale nezlobili bychom se, pokud by jen nabídli ten samý, jen v lepší kvalitě.

UPDATE - VGC zaslechli, že Elden Ring prý provází značná zpoždění kvůli koronaviru, karanténám a práci z domova, takže má být nepravděpodobné, že by vyšel v letošním roce.

UPDATE 2 - ještě existuje delší dvouminutová verze s dodatečnými záběry:

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments