If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Unikly první obrázky a info Forza Motorsport 6

Aktualizováno o další detaily.

Kvůli chybě japonské pobočky Microsoftu, resp. jejího webmastera či najaté agentury pro správu stránek, se o víkendu předčasně vyzradil jeden z trumfů Xbox One na letošní podzim. Takže až se o něm bude za týden mluvit na E3 konferenci, nebude to už takové eso, jakým správně mělo být.

Exkluzivní závodní hra Forza Motorsport 6 má dle údajů na oficiální produktové stránce nabídnout několik nových vlastností, které často fanoušci žádali: deštivé počasí s 3D loužemi i noční závody, které dosud v sérii chyběly a prý řádně prověří schopnosti virtuálních řidičů.

"Nejvíce aut v kterékoli hře na této generaci," vyzdvihuje Microsoft ve zjevné narážce na Project CARS, s odkazem na jejich počet 450. Všechna auta mají být věrně vymodelovaná a přizpůsobitelná, s plně funkčními kokpity (ty např. v novém Need for Speed bohužel chybí) a plným poškozením.

Zajezdíte si v celkem 26 prostředích, včetně Rio de Janeiro či okruhu Daytona. To vše v rozlišení 1080p a 60 snímcích za vteřinu na enginu ForzaTech v údajně špičkové fyzikální simulaci.

Forza Motorsport 6, dosud jen mlhavě představená na co-marketingové akci s Fordem, má jinak podporovat split-screen pro dva hráče, závody online celkem až ve 24 lidech a opět se vrátí funkce Drivatar.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments