If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Uniklý trailer na Rayman Legends ukazuje funkce Wii U

NFC u Wii U v akci.

Na internet unikl trailer na Rayman Legends, což potvrdilo už dřívější spekulace o tom, že by měl Ubisoft pracovat na dalším dílu této populární plošinovkové série. Co je ale ještě důležitější a zajímavější, trailer ukazuje různé funkce nové konzole od Nintenda, které ještě samotné Nintendo ani nezveřejnilo.

Na videu vidíte zhruba dvě minuty hraní Rayman Legends, který vypadá velice podobně jako Rayman Origins. Pak ale přijde ukázka exkluzivních schopností Wii U. Podle všeho bude hra podporovat ovladač s dotykovým displejem. Při kooperativní hře čtyř hráčů mohou dva ovládat dvě postavy a další dva na dotykovém ovladači pohybovat s plošinami.

Wii U také ukazuje, jak by měla fungovat NFC technologie, tedy near field communication. Je to takový nástupce bluetooth, který se začíná dostávat také do mobilních telefonů a je schopen na blízkou vzdálenost načíst z čipů velkou spoustu informací bez toho, aby bylo potřeba zařízení jako u bluetooth párovat.

Trailer ukazuje, jak stačí na ovladač přiložit figurku Raving Rabbid a ta se pak automaticky načte do samotné hry. Také je ve videu naznačeno, že do hry by měl jít nahrát také Ezio z Assassin's Creed.

Původně jsme chtěli dát odkaz na video na YouTube, ale Ubisoft dělá všechno proto, aby kopie z internetu zmizely. Dá se ovšem najít i na jiných místech.

About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments