If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Epic Citadel demo pro iPhone a iPad

Máme video z Unreal enginu na iPhone.

Epic Citadel, tak se jmenuje aplikace, kterou najdete na Apple Store ve všech myslitelných přenosných zařízeních od společnosti Apple. Tuto "hru" vyrobilo Epic Games a představuje v něm, co všechno dokáže jejich engine na těchto zařízeních.

Epic Citadel není ani tak hra jako spíš ukázka možností. Procházíte se v ní středověkou vesnicí, můžete prozkoumávat rozlehlý hrad nebo jeho okolí. To vše naprosto plynule a v až dech beroucí grafice.

Demo využívá Unreal Engine 3 předělaný na iOS zařízení a je to vlastně taková ukázka toho, co budou moct další vývojáři s tímto enginem dokázat. A s takovou grafikou už klidně mohou Apple přenosná zařízení konkurovat herním přístrojům jako PSP nebo DS od Nintenda.

Ostatně, Apple měl včera tiskovou konferenci, kde představovali nová iPod zařízení. Mezi nimi i nový iPod Touch, okleštěný iPhone, o kterém Steve Jobs řekl, že jde o nejprodávanější herní přenosné zařízení na světě. Podle jeho slov se ho prodalo víc kusů, než přenosných herních zařízení od Sony a Nintenda dohromady (!).

Hraní Epic Citadel

Tagged With

Comments