If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Upřesněn termín Spintires MudRunner

+ druhé video.

Něco mezi datadiskem a pokračováním, oznámené na Gamescomu, má oficiálně upřesněný termín a to na docela brzy (čas byl do konce roku).

Spintires MudRunner (Alza.cz) vyjdou 31. října 2017 pro PlayStation 4, Xbox One a PC v originální anglické verzi. Comgad dal na vědomí cenovku 799 Kč / 29 eur pro PC a 1099 Kč / 39,99 € pro PS4 a X1.

Podívejte se na v pořadí druhý trailer, ve kterém vám ostřílený řidič tahačů bude vyprávět o svém návratu domů, kde začne off-roadový život v těch nejdrsnějších podmínkách.

Jak vidíte, hra Spintires: MudRunner neustále prověřuje vaše hranice a schopnosti překonávat obtížné překážky za volantem silných terénních vozidel. Prozkoumejte sami nebo v kooperaci až se 3 kamarády 6 sandboxových map, kde na vás čeká husté bláto, divoké řeky, kluzké kameny, bažiny a další. Ať už se svým těžkým vozem pojedete hustým lesem či po úzkých blátivých cestách podél útesů, hra otestuje vaše řidičské dovednosti, houževnatost a trpělivost do poslední kapky. O tom, jakou metodu či cestu k úspěchu ve zdánlivě bezvýchodných situacích v sandboxovém prostředí hry Spintires: MudRunner zvolíte, rozhodujete vždy jen vy.

V rámci údajně obrovského vylepšení se Spintires: MudRunner pochlubí přepracovanou grafikou a pokročilým fyzikálním enginem, který umožní autentičtější fyziku vody a bláta, vylepšenou simulaci měkkých pneumatik a diferenciálu a realističtější interakci mezi vašimi vozidly a každým prvkem prostředí. "Není to jen rozšířená edice, je to dokonalá off-roadová simulace," praví výrobce v popisku (tyto poslední dva odstavce).

Comments