If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Účty pro Fable a Perfect Dark nic neznamenají. A kdy nečekat xboxovou akci?

Microsoft (zatím) zklamal.

Nástup okurkové sezony dokládá následující minikauzička, kterou se média pomalu přeorientovávají na příští velkou věc, tedy vysílání Inside Xbox.

Zpočátku se to jevilo jako nějaký začátek vábení na věci budoucí, údajný první střípek do mozaiky okolo nadcházejících xboxových exkluzivit, které budou představeny o prázdninách.

Někdo objevil nedávno (v minulých měsících) zaregistrované uživatelské účty na sociální síti Twitter pro hry Fable a Perfect Dark.

Redaktor Tom Warren zjištěním, že jsou spojeny s emailovou adresou někoho v Microsoftu, přispěl k vykreslení celého příběhu, kterak by mohlo jít o přípravu na brzká ohlášení.

Vše však šlo do kopru, když se ozval s objasněním xboxový marketingový boss Aaron Greenberg. Podle něj jde o standardní praktiku, že si zajistí účty spojené s jejich značkami. Prý byly neaktivní mnoho let a nic to vyloženě neznamená.

Novináři se toho chytli, protože už déle se spekuluje o nástupci špionážní střílečky Perfect Dark od nově založeného studia The Initiative. Pohádkové RPG zase bylo před lety svěřeno tvůrcům Forza Horizon ze studia Playground.

Nepotěšil jinak ani Jez Corden z Windows Central, který má dobré zdroje v Microsoftu. Prozradil, že tu slíbenou akci s odhalením exkluzivit na červenec určitě nemáme čekat začátkem měsíce. Dává to smysl, když mnoho lidí ze severní polokoule odjelo na prázdniny, nebylo by to taktické.

Předpokládá se, že v tomto vysílání, které bude pro MS náhražkou E3, někdy v druhé půlce července uvidíme Halo Infinite, novou Forzu, nový projekt od Obsidianu a InXile, možná i ten reboot Fable či něco o Everwild od Rare, případně nějaká překvapení. Různé spekulace jsou sepsány tady.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Fable Anniversary

Xbox 360, PC

Fable Trilogy

Xbox 360

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments