Skip to main content

Uvězněni ve starém motelu v Oxide Room 104

Po každé smrti už stará cesta nebude fungovat.

Oxide Room 104 je děsivá hororová hra pro jednoho hráče, která se odehrává ve starém motelu. Uneseni a uvězněni nelítostným doktorem, se musíte pokusit uniknout z nebezpečné situace a vyhnout se ohavnému stvoření, které vás pronásleduje.

Probudíte se ve vaně motelového pokoje, nazí, zranění a bez paměti na to co se stalo. Od tohoto bodu vás vše, co uděláte, povede k jednomu ze čtyř různých konců. Tři z nich nejsou vůbec dobré...

Vaším nepřítelem je zde ohavná bytost, která vás pronásleduje na každém kroku a čeká na vaše chyby.

Jinak je to hra pro jednoho hráče, jejíž mechanika je založena na akcích a rozhodování v reálném čase. Pro přežití je zásadní dělat správná rozhodnutí.

Existuje mnoho kombinací akcí, které ovlivní šance na útěk nebo smrt. Pokaždé, když zemřete, probudíte se znovu ve vaně, ale věci v motelu se změní. Některé možnosti/položky již nebudou dostupné, a jsou zde nové a jiné... tedy původní cesta, kterou jste šli nebude fungovat.

Podpora haptické odezvy a použití triggerů v PS5 verzi, která se objeví někdy v letošním roce, spolu s verzemi pro PS4 a Switch. PC verze tohoto titulu od španělského studia Wildsphere má být dle Steamu venku už snad v květnu.

Read this next