If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Úvodních 20 minut Jurassic World Evolution

Na ostrov mezi ještěry.

IGN schrastili nahrávku úvodních dvaceti minut hraní z červnové budovatelské strategie od Frontier Games s tématikou Jurského parku.

Z Jurassic World Evolution (Alza.cz) uvidíte slunečný první ostrov Isla Matanceros, který se nachází třista kilometrů západně od Kostariky. Je na něm už hotova základní infrastruktura, mezi což se řadí vláček pro návštěvníky, nicméně řada dalších staveb čeká na vás, např. laboratoř sloužící jako inkubátor dinosaurů.

Pěkné je, jak se počáteční cutscéna plynule přepne do hraní, kde ovládáte 3D kameru, i animace, jak se postupně budova staví. Občas přijdou husté lijáky, jak je v tomto podnebí typické.

Namluvený asistent radí, že musíte vše napojit cestičkou i na elektrickou síť. V expedičním centru se informujete, jakou ochranou parku disponujete nebo si můžete objednat výzkumy dalších druhů zvířat jinde ve světě. Po kliknutí na dinosaura zjistíte, jestli má právě hlad, jak je zdravý či jaké přírodní podminky mu vyhovují k životu. Zatím to vypadá na trefu do černého:

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings .

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments