If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Uwe Boll natočí film Dungeon Siege 2

Dolph Lundgren se potřebuje rozcvičit.

Nechvalně proslulý německý režisér Uwe Boll hodlá natočit pokračování své adaptace Dungeon Siege - a to rovnou s někdejší hvězdou akčních filmů, blonďákem Dolphem Lundgrenem.

Zatímco první snímek s názvem In The Name of the King: A Dungeon Siege Tale se ještě honosil oficiální licencí, tu už tentokrát Boll nemá k dispozici a tak svůj film nazve jednoduše In The Name of the King 2. Odehrávat se prý bude v současném velkém městě, kde Lundgren pracuje jako policista nebo koordinátor boxových zápasů, až ho doma jednou večer přepadnou nindžové a Lundgren s nimi společně propadne zpět v čase.

Alespoň takto příběh vysvětlil Boll serveru Bloginity. Až se hrdina ocitne v minulosti, zjistí, že je padesát let po událostech z prvního filmu, království Ehb je zničené a všichni protagonisté prvního dílu po smrti. O Lundgrenově postavě se pak ve středověku začně šířit, že prý je ve skutečnosti synem Jasona Stathama z prvního filmu a že ho asi rodiče poslali do budoucnosti, aby unikl jisté smrti. Coby domnělý poslední potomek království musí tedy Ehbu navrátit jeho někdejší slávu.

"Hraju takovýho staršího bejvalýho válečnýho veterána, kterej dostane pořádne na p*del, ale pak ho to vcucne do nějakýho středověkýho boje o moc a on si tak trochu ulehčí od vší svojí bolesti," vystihl svoji roli příhodně Lundgren, který si naposledy zahrál letos v komedii Postradatelní.

"Jo, musím se dát do formy na Postradatelný 2, tak proč bych to nevzal," shrnuje Lundgren svoji motivaci k In The Name of the King 2. Co na to říct? To tedy bude film!

Comments