If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Stahujte PC demo FIFA 12 a video z jeho hraní

Jak skončil zápas Barcelony s AC Milán virtuálně?

Plná verze FIFA 12 vychází 30. září pro PC, PS3 a X360, ale vyzkoušet si hru můžete už nyní. Vyšlo totiž demo.

Pokud máte Gold účet, na Xbox Live už můžete stahovat. Na PSN bude demo ke stažení ve středu zhruba v 19 hodin. No, a pokud se těšíte na vyzkoušení PC verze...

Tak šup na tento odkaz (1,5 GB).

V demu jsou k dispozici dva poločasy po třech minutách a zahrát si můžete s týmy AC Milán, Arsenal, Barcelona, Dortmund, Manchester City a Marseille. K dispozici je pak pouze jeden stadion a to Etihad Stadium v Manchesteru. Více o FIFA 12 v našich dojmech.

Aktualizace 1 - EA po obědě informovali, že dnes vydaná PC verze dema FIFA 12 musela být stažena z důvodu možných technických problémů při instalaci. "Pracujeme na nápravě a v horizontu několika hodin bude demoverze opět dostupná na původní adrese," napsal Petr Prošek, PR manažer EA Czech. Podle ohlasů však existuje řada lidí, kterým to původní fungovalo naprosto bez potíží.

Aktualizace 2 - zveřejněny byly také minimální požadavky na hardware. Procesor musíte mít dvoujádrový o rychlosti 1,8 GHz, ve Windows Vista a Windows 7 potřebujete alespoň 2 GB operační paměti, grafickou kartu s 256 MB paměti.

Aktualizace 3 - natočili jsme pro vás celý virtuální zápas mezi Barcelonou a AC Milán z hraní dema FIFA 12. Nezklamal v něm favorit jako včera večer ve skutečnosti?

Nahrávka z hraní dema FIFA 12
Tagged With
About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments