If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

V Americe je PS4 k Black Friday nabízena s velkou slevou a třemi skvělými hrami

Lákavá nabídka.

Microsoft u nás slevy na Xboxy rozjel už včera a domácí Sony se má do všeobecného slevového šílenství zapojit v pátek.

Zatím nevíme, na jakou cenovou hladinu bude PlayStation 4 v ČR zlevněna, jistým indikátorem může být (ale také nemusí), jaké akce jsou momentálně k nalezení v USA.

Tam se do toho Sony pořádně opřela, když poslední podzim před příchodem PS5 nechce ponechat nic náhodě. Posuďte sami:

PS4 Slim s 1 TB harddiskem tam spadla na pouhých 199 dolarů, a navíc k tomu jsou zahrnuté tři opravdu skvělé plné hry (žádné prkotiny či výplň jako u některých jiných bundlů): The Last of Us Remastered, Horizon: Zero Dawn a God of War.

V Evropě šlo sehnat tenký model PS4 Slim už před rokem a půl za podobných pět tisíc (přepočet z eur), leč byl to tehdy jen 500 GB model a bez her. V ČR aktuálně stojí PS4 Slim s 500 GB standardně sedm a půl tisíce korun.

Jinak konzole PS4 Pro v bílém provedení Glacier White spadla v Americe jen na 299 dolarů, nedávné velké hry na 19 dolarů (obdoba PlayStation Hits u nás), samozřejmě netýká se aktuálního hitu Death Stranding.

Akce se tam týká též headsetu PlayStation VR, který s PS Camerou a výběrem nejlepších plných VR her z poslední doby (Astro Bot Rescue Mission, Skyrim VR, Resident Evil 7, Everybody's Golf VR, PlayStation VR Worlds) stojí pouze 199 dolarů. Barevné DualShocky zase seženou v USA za 39 dolarů a některé hry ze starších vln PS Hits jen za 10 dolarů. Kdo si v GameStopu pořídí za 5 dolarů dekorativní tašku, tak vše, co se do ní vejde (krom her a hardwaru), má slevu 25 procent. Akce tam poběží od 24. listopadu do 2. prosince. Více na PS Blogu.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments