If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

V Batman: Arkham City hratelný i Bane

Také nová brokovnice a vedlejší úkoly.

Při panelové diskuzi na právě proběhnuvším Comic Conu v San Diegu bylo odhaleno, že záporák Bane bude v Arkham City hratelnou postavou.

Ba co víc, Bane má dokonce s Batmanem spojit na krátkou dobu síly, v jedné vedlejší příběhové misi. Podivné rozhodnutí, protože právě Bane je jediným záporákem v celém batmanovském univerzu, který kdy Batmanovi zásadně ublížil - zlomil mu páteř. Baneovi se tak přezdívá "ten, kdo zlomil netopíra".

Jak také možná víte, Bane má být hlavní záporákem i v připravovaném třetím batmanovském filmu od režiséra Christophera Nolana - The Dark Knight Rises. Zlomí Bane Batmanovi páteř ve hře, nebo ve filmu? Ve filmu Banea hraje herec Tom Hardy (foto, teaser).

V nehratelné podobě se Bane objevil už v předchozím herním díle - Batman: Arkham Asylum.

Během panelové diskuze na Comic Conu, kterou natočil Gamespot, padla také zmínka o zbrusu nové brokovnici, která nepřátele zelektrizuje a může být také použita na zneškodnění kulometů, nabíjení strojí a nabití magnetů.

Do vedlejších úkolů, které se na první pokus nepovedly, se budete moci nově vracet i s noým vybavením a zkusit své štěstí znovu.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author

Adam Homola

Contributor

Comments