If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

V Battlefield 3 betě přibyl Caspian Border

Mapa pro 64 hráčů pouze na PC.

Společnost DICE pro PC hráče Battlefield 3 bety odemkli pro nadcházející víkend mapu Caspian Border, takže se v sobotu a neděli nebudou hráči určitě nudit. Po víkendu už ostatně Battlefield 3 beta končí, takže máte poslední možnost si ji zahrát.

"Po analýze dat z první uzavřené bety na Caspian Border mapě máme dobrou zprávu pro účastníky otevřené bety. DICE tým se rozhodl vrátit do ní tuto mapu pro 64 hráčů," napsal komunitní manažer studia na oficiální fórum.

Beta má hlavně otestovat servery a všichni v DICE neustále upozorňují, že takhle finální verze Battlefield 3 vypadat nebude. "Je třeba pochopit, že jelikož se jedná o betu, je určena zejména na otestování našich serverů. Je tedy pochopitelné, že některým hráčům může hra padat, je nestabilní připojení a podobně. Neustále totiž servery upravujeme, hrajeme si s jejich nastavením a různými úpravami."

Beta Caspian Border je pro PC zejména proto, že jde o mapu pro 64 hráčů. V kódu pro konzole tato mapa není. K dispozici by mělo být zhruba deset serverů pro Caspian Border po celém světě, aby se na ně mohli připojit hráči odkudkoliv. Komunitní manažer slibuje, že budou postupně přibývat.

"Jsme si také vědomi bugů v Caspian Border, například převracení vozidel, když do něčeho narazí. Je to pořád jen beta."

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments