If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

V Crackdown 2 bude záznam hraní

Ale až s příchodem stažitelného rozšíření.

Vedoucí producent příchozí X360 akce v Crackdown 2 - James Connelly, dal na vědomí, že v budoucnu dostane tenhle produkt stažitelné rozšíření, díky kterému bude možné pořizovat videozáznam ze hry.

Connelly přitom uvedené prohlásil pro britský Oficiální Xbox Magazín s tím, že záznam hry bude samozřejmě možné uložit na HDD konzole a následně sdílet s dalšími lidmi na Xbox Live: "Tuhle funkci prostě ve hře chceme mít, jakkoliv nebude přítomna v době jejího vydání, protože ji chceme implementovat pořádně." Dost možná je za prodlevou i přislíbený kooperativní mód, na němž si tvůrci v Ruffian Games chtějí dát maximálně záležet. A zjevně má vyšší prioritu!

Není bez zajímavosti, že další DLC bude připraven až v závislosti na tom, jak bude Crackdown 2 hráči přijat, resp. jakým způsobem jej budou hrát, což má být klíčové vodítko právě pro tvorbu DLC. Crackdown 2 má, podle některých dřívějších zpráv, zamířit na trh už v létě, nicméně jeho případné červnové vydání Microsoft následně označil jako nepřesné. Takže si musíme počkat na oficiální stanovisko.

Comments