If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

V Dishonored nebudete muset zabíjet

Hru můžete projít jen pomocí stealth.

Připravované Dishonored vám údajně dovolí projít celou hrou, bez nutnosti ušpinit si ruce zabíjením. Potvrdil to přímo kreativní ředitel Harvey Smith.

"Naším cílem je, abyste hru mohli projít i jako duch. Druhým extrémem je všechny zavraždit, což vyvolá chaos. Hru budete opravdu moci dokončit, aniž byste museli někoho zabít," řekl Smith v rozhovoru pro IGN.

Jak to bude ale s příběhovými misemi, ve kterých budete mít za úkol někoho zneškodnit? Prý budou k dispozici alternativní a důmyslnější způsoby jejich zneškodnění. Myslí tím Smith "nepřímé" zabíjení ve stylu Hitmana?

Smith také v rozhovoru opět zdůraznil možnost volby. Ve hře má být několik řešení pro každou situaci a tak bude moci hráč jednotlivé styly hraní dle libosti střídat.

"Jen velmi málo lidí bude hrát čistě stealth, nebo jen všechny zabíjet. Většina hráčů bude někde uprostřed. Něco si naplánují, budou se plížit, ale pak se to může pokazit a hráči se to budou stejně snažit nějak ukočírovat," řekl Smith.

Ale ani při masakru všech nemá být hra vyloženou rubačkou. Spolutvůrce Raphael Colantonio prý nechce dělat ze hry další God of War. "Dishonored je mnohem více o volbách a vašem stylu hraní, než o nějakých kombech. Nebude to bojovka z pohledu první osoby," řekl Colantonio pro IGN.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Dishonored

PS3, Xbox 360, PC

Related topics
About the Author

Adam Homola

Contributor

Comments