If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

V čem budou přínosy PS5 pro Kena: Bridge of Spirits

Info z Game Informeru + obrázky.

Americký herní časpis Game Informer přinesl obálkové preview akční adventury Kena: Bridge of Spirits, která na Unreal Enginu vzniká jak pro PC, tak pro PS4 a PS5.

Studio Ember Lab slíbilo, že na PlayStation 5 bude trvat jen dvě vteřiny, než se dostanete z hlavního menu do samotného hraní. Tahle rychlost má zajistit větší pohodlnost pro hráče a také zvýšit čas, který strávíte hraním. Má to prý být takový důkaz, jak moc rychlé může být načítání, samozřejmě díky SSD.

Vedle hezčích efektů také PS5 verze hry zvládne zobrazit na scéně naráz více než sto Rotů, což jsou ty malé černé kreatury, které doprovází hrdinku. Něco takového prý v PS4 verzi prostě možné nebude, i když se ořeže dohled do dálky.

Vedle luxusního vizuálu a téměř neexistujícího loadování také na PS5 využijete ovladač Dualsense pro herní mechanismy, jako je použití luku.

Co se týče struktury hry, je popsána jako "lineárně rozpínavá". To chápejte tak, že když se dostanete do hlavní lokality, zpřístupní vám to několik dalších regionů.

Zajímavá je také informace, že Kena: Bridge of Spirits budete schopni dohrát za víkend, ale tvůrci zatím neřekli přesný počet hodin. Každopádně tomu bude také odpovídat cenovka, která nebude na standardních 60 eurech.

Jako datum stále platí rok 2020, níže pár nových obrázků z GI:

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments