If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

V Gotham Knights budou mít obyvatelé města normální život

Další detaily.

WB Games Montreal nepřestávají s dávkováním dalších podrobností o jejich nové hře, o níž tu šla řeč koncem srpna.

Tentokrát se na PlayStation Blogu rozpovídali mimojiné o designu herního světa.

V Gotham Knights sehraje významnou roli samotné město, které bývá často považováno za další hlavní postavu. Tvůrci se ve své interpretaci města s pěti čtvrtěmi inspirovali v ikonických komiksech, filmech a TV seriálech, takže tam mají být místa a lokality se svou silnou historií.

Dohromady z toho má vzniknout živoucí ekosystém, kde běžní obyvatelé cestují do práce nebo chodí nakoupit do místního obchůdku. V období špičky prý na silnici vzniknou kolony, zatímco jiní raději poběží domů ze stanice vlaku. To by měla být příjemná změna oproti sérii Arkham, kde se ve městě vyskytovali výhradně zdivočelí protivníci.

Členové batmaní rodiny to budou vše prozkoumávat díky vystřelovacímu háku či Batcycle, časem najdou zásadní stopy vedoucí k hlavní příběhové linii, která bude další kapitolou větší záhady, než objeví hrozbu Court of Owls.

Zlosynové i běžní kriminálníci v ulicích budou levelovat souběžně s vaší postavou, abyste museli pečlivě zvážit každý střet. Nepřátelé na nízké úrovni vás prý budou motivovat k vyzkoušení nových věcí, zatímco na ty silnější se spíš hodí aplikovat stealth postup či vyměnit zásobník. Každý střet s někým má poskytnout řadu možností, to je motto, kterým se autoři řídí..

Hra nebude mít příběh odehrávající se během jediné noci, spíš má být o středně či dlouhodobém růstu vašeho hrdiny. Například režim Villain Crimes se rozvine během několika nocí. Bude to série napadení, kde musíte vykonat určité přesuny i detektivní práci, abyste se přichystali na příští konfrontaci. Otevřený svět prý bude potřeba chránit znovu a znovu. Hráči mají mít pocit, že práce vynaložená na ochranu města se vyplatila, ať už to je pouze lokální gang či velké zvíře jako Mr. Freeze.

Tagged With

Comments