If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Guitar Hero 5 přehraje staré skladby

Importujete písničky z předchozích dílů.

Pokud už máte předchozí Guitar Hero a říkáte si, že by bylo zbytečné kupovat pětku, když na čtyřku je k dispozici spousta songů, které se dají i dokupovat, Activision vás možná trošku naladí. Do Guitar Hero 5 totiž půjdou importovat písničky z předchozích dílů. Za poplatek.

Server IGN.com publikoval preview Guitar Hero 5, ve kterém nejenže potvrzují, že budete moct hrát za Johnnyho Cashe, ale také to, že staré songy ještě do koše nepůjdou.

Na PS3, Xbox 360 a Wii budete moct do pětky importovat za poplatek některé songy z Guitar Hero World Tour a Guitar Hero Smash Hits. "Je to něco, co jsme chtěli udělat už pěkně dlouho," řekl k tomu Tim Riley, šéf hudebních licencí v Activision.

"Musíme zpětně licencovat všechny písničky. Všechny, ať už z World Tour nebo Smash Hits nebo ty, které se dají stáhnout, se musí nově zakoupit," dodává. Nejen v Guitar Hero 5 ale půjdou, zároveň budou fungovat i v připravovaném Band Hero.

"Nechtěli jsme to udělat jen pro pár songů, chtěli jsme už od počátku, aby tam fungovaly stovky písniček."

V pětce vám bude fungovat 152 ze 158 stahovatelných songů z World Tour a to když se připočte k sedmdesáti písničkám v základním balíku Guitar Hero 5, je to už pořádně slušná nabídka.

Co se týče poplatku, o tom Activision ještě nechtěl mluvit. Ani o jeho výši, ani jak bude samotné importování songů v praxi fungovat (třeba v případě, že už máte songy zaplacené pro World Tour – budete tedy muset zaplatit jejich plnou cenu znovu?).

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles