If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

V jakém rozlišení jede Crysis Remastered na PlayStation?

Saber promluvili.

Do oficiálního debutu traileru na YouTube zbývá pět hodin a je tady další zpráva o modernizaci tropické FPS klasiky. Navazuje na ne úplně pozitivní srovnávací screeenshoty a včerejší únik traileru s termínem.

Autoři předělávky ze Saber Interactive se vyjádřili pro Oficiální PlayStation Magazín, jak to bude po technické stránce s konzolovou verzí hry.

Crysis Remastered pošlape minimálně v rozlišení 1440p a 30 snímcích za vteřinu na PS4 Pro, ale může v některých scénách dosáhnout i 4K díky metodě pro dynamické rozlišení.

Oproti tomu na staré, základní verzi PlayStation 4 bude potřeba počítat s 1080p ve 30fps, aspoň takový je jejich cíl. Kdo bude preferovat tento "Performance" režim na PS4Pro, může si ho alternativně zvolit též, pokud mu nejde o co nejvyšší rozlišení.

Pro časopis to uvedl technický ředitel studia Anton Krupkin. Chce to mít na vědomí, že předělávka musí rozumně jet i na Xbox One a Switch, tedy muselo se při optimalizacích brát ohledy i na méně výkonný hardware.

Jak víme, Crysis Remastered přinese SVOGI (sparse voxel global illumination), TAA (temporal anti-aliasing), nové efekty typu SSR (screen space reflections), parallax occlusion mapping či SSDO (screen space directional occlusion).

Krom toho prý vývojáři upravili podklady pro terén, vegetaci, materiály a jiné modely ve hře.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Crysis Remastered

PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments