If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

V klonu Kingdom Come jménem Medieval Dynasty to bude o survivalu a budování

Zahrajete si ho už brzy + trailery.

Na první pohled byste to jen ztěží rozeznali od Kingdom Come: Deliverance. Ta inspirace grafikou i námětem tam je naprosto zjevná - stejné domy se slaměnou střechou, střelba z luku, návštěva kováře, toulání se propracovanými hlubokými lesy, zasazení do středověku v srdci Evropy...

Jenže dílo od rakouských Toplitz Productions bude v první řadě survivalem a ne tolik RPG. Na čtyřech kilometrech čtverečních otevřeného živoucího světa budete shánět suroviny pro rozkvět své vesnice, lovit zvěř a pěstovat plodiny, obchodovat, budovat a zvětšovat své pole působnosti, čili něco jako třeba v Settlers.

Časem si vezmete manželku a založíte svou dynastii, zapojíte se do systému reputace a vše zahrne i události týkající se samotného krále.

K příležitosti Gamescomu byly uvolněny hned dva trailery, aby se upozornilo, že Medieval Dynasty si zahrajete v Early Access už příští měsíc, přesně 17. září 2020 na Steamu.

Oproti dílu od Warhorse se bude tahle kombinace simulace, strategie a survivalu odehrávat i v zimních obdobích, takže vše může pokrýt sníh a led. Vaším úkolem tedy bude také postarat se, aby vaši osadníci v těchto měsících nehladověli a nezmrzli.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments