If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

V MGS Rising nemusíte nikoho zabít

Když nechcete rozsekávat, není třeba.

Když se objevily první ukázky ze hry Metal Gear Solid: Rising, ve kterých hrdinka samurajským mečem rozřezávala na malé kostičky všechno, co jí přišlo do cesty, fanoušci série se trošku zhrozili. Série MGS totiž vždy byla spíše stealth akcí, než přímo velkou akční hrou. Konami ale všechny uklidňuje.

Na Gamescomu zástupci Konami potvrdili, že bude možné dohrát MGS: Rising bez toho, aniž byste zabili jediného nepřítele. Stejně, jako to bylo možné ve všech předchozích dílech v sérii. V těch jste měli ale alespoň uspávací zbraně, čímž se vám takový postup bez zabíjení usnadnil. Bude snad mít MGS: Rising uspávací… meč?

"Když narazíte na nepřítele, máte možnost rozseknout jejich zbraně, což způsobí, že v děsu utečou," prozradil server IGN. "Když přitom omylem useknete nepříteli i nějakou tu ruku nebo dvě, tak se to odpouští." Očividně i bez obou rukou se dá žít další plnohodnotný život!

Což znamená, že si rozsekávání užijete i v případě, že se Rising rozhodnete hrát bez zabíjení nepřátel. Tak ono už je skoro lepší zabít, než někomu useknout obě ruce... Navíc, proti vám se nebudou stavit jen lidští nepřátelé, ale také mechaničtí roboti. A bude tam, jak je patrné z videoukázek, určitě i spousta melounů, které čekají na rozčtvrcení.

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles