If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Plavecká hra pro Kinect

Proti superhvězdě Michaelovi Phelpsovi.

Michael Phelps Push the Limit! bude plaveckou hrou pro Kinect. Hra by měla vyjít v červnu a vaším úkolem v ní bude porazit plaveckou superhvězdu Michaela Phelpse.

Celou hrou vás bude Michael Phelps také provázet a bude se z vás snažit udělat z neznámého plavce hvězdu první velikosti. Nejprve si vytvoříte svého závodníka dle svých představ, ale nebojte se – jak budete trénovat, fyzická podoba vaší postavy se bude měnit (rozuměj, porostou vám svaly).

Závodit můžete ve všech možných plaveckých disciplínách jako motýlek, kraul, prsa, znak nebo volný styl. Ve hře můžete i podle svého zdravit publikum a přesně načasovat vaše odrazy a tempa.

V kariérním módu budete závodit v celé plavecké sezoně a na konci se budete účastnit také závodů o medaile (pokud se probojujete přes kvalifikaci, samozřejmě). Čím víc závodíte, tím víc se budou vylepšovat statistiky vašeho plavce - jak se mu bude zvětšovat zkušenost. Vaše časy samozřejmě můžete porovnávat s ostatními hráči na Xbox Live.

Kinect nebude při hře detekovat jen váš pohyb, ale určité powerupy můžete aktivovat také hlasem. A kde všude se bude plavat? V okolí hor, v Los Angeles, uvnitř pyramid nebo v orientálních japonských lokacích.

Hrát můžete až proti třem lidem online, hra podporuje také splitscreen jeden na jednoho a lokální Party Relay multiplayer pro až osm hráčů.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments