If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

V prodeji je Xenoblade Chronicles 3

Epické dobrodružství ve světě Aionios.

Xenoblade Chronicles 3, nejnovější díl kritiky oceňované RPG série, v těchto dnech vychází na Nintendo Switch. Můžete se těšit na velkolepý příběh, jehož ústředním tématem je „život“. Xenoblade Chronicles 3 také nabízí ideální odrazový můstek pro nováčky, kteří se chtějí nechat pohltit obrovským RPG světem s dynamickými postavami, bohatým příběhem a dobrodružstvím epického rozsahu.

Aionios, svět hry Xenoblade Chronicles 3, je kulisou nekonečného konfliktu mezi dvěma znepřátelenými národy: Keves a Agnus. Díky náhodnému setkání se skupina šesti vojáků pocházejících z obou znepřátelených světů, rozhodne zapomenout na vzájemné rozdíly a spolupracovat na odhalení nové hrozby - mnohem větší, než jakou je jejich neustálý boj. Hráči se mohou připojit k Noahovi, Mio a jejich přátelům a budou cestovat impozantní krajinou, bojovat s divokými tvory, a hlavně se pokusí přerušit nekonečný koloběh násilí, který spoutává jejich domoviny.

Stejně jako v předchozích hrách Xenoblade Chronicles začínají bitvy střetem s nepřáteli přímo v terénu. Hráči mohou ovládat Noahovu šestičlennou družinu a v průběhu dobrodružství se setkávají s dalšími postavami, které se mohou k výpravě připojit jako podpůrné postavy. Každý bojovník má v bitvě svou vlastní roli, což umožňuje rozmanité strategie. Jejich třída ovlivňuje způsob, jakým postavy bojují, a k vítězství jim pomohou mocné schopnosti, zvané Arts.

Specifické týmové dvojice v družině mohou také využít systém Interlink a spojit se do obří formy zvané Ouroboros.

Placený Expansion Pass pro Xenoblade Chronicles 3 bude vydáván postupně ve čtyřech etapách, od uvedení hry na trh až do konce roku 2023. Dodatečný obsah rozšíří hráčům cestu světem Aionios o užitečné předměty, nové oblečení a barevné varianty, náročné bitvy, další úkoly, nové postavy hrdinů a nakonec i nový příběhový scénář. Pro přístup ke stahovatelnému obsahu je nutné vlastnit hru Xenoblade Chronicles 3 (evropskou verzi) na konzoli Nintendo Switch. Balíčky obsahu nelze zakoupit samostatně.

Předobjednávky sběratelské edice (která neobsahuje samotnou hru) budou spuštěny v září.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Xenoblade Chronicles 3

Nintendo Switch

About the Author

Redakce

Contributor

Comments