If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Assassins Creed 3 zavařil servery UbiSoftu

Už lze stahovat.

Update - Od středy je odsud zdarma k downloadu plná verze Assassins Creed 3, což samozřejmě vyvolalo značný zájem veřejnosti. Servery UbiSoftu tak nezvládají velký nápor a spousta lidí si na sociálních stěžuje, že jim stahování čtyři roky starého hitu padá, nemluvě o nemožnosti registrace do bety Ghost Recon. Ovšem nemusíte se strachovat, na získání tohoto dárku bude celý měsíc času, takže to raději zkuste za pár dnů, až se situace malinko uklidní.

Nicméně nebyl by to tento francouzský výrobce, kdyby s tím nebyly spojeny ještě nějaké podivnosti. Ti, kterým se hra povedla stáhnout a nainstalovat, hlásí, že z jejich účtu záhadně zmizel jiný díl série, Assassins Creed 4: Black Flag. Postupně to má být nyní napravováno...

Původní zpráva 1.12. - Ubisoft spustil adventní kalendář, v rámci kterého je každý den k dispozici nějaká blbinka jako animovaný GIF nebo tapeta. Jak se ale zdá, budou rozdávat i zajímavější věci.

V rámci 30. výročí bude k dispozici Assassins Creed 3 na PC. Hra bude k dispozici celý měsíc od 7. prosince.

Ubisoft již dříve v rámci akce k tomuto výročí dal zdarma hráčům Prince of Persia: Sand of Time, Splinter Cell, Rayman Origins, The Crew, Beyond Good and Evil a Far Cry 3: Blood Dragon. Far Cry 3: Blood Dragon je stále k dispozici.

About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments