If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Unikla termínovka podzimních hitů

Nejvíce nabušený říjen s CoD7 a Falloutem.

Server VG247 získal neoficiální release-list her, které by měly vyjít na podzim. Jelikož seznam pochází od jednoho z největších herních řetězců GAME, dá se považovat za hodně věrohodný.

Jak se zdá, spousta velkých her jako je Call of Duty 7, DJ Hero 2 nebo James Bond Racing vyjdou v říjnu.

Dříve se mluvilo o tom, že CoD 7 od Treyarchu, které by se mělo odehrávat během války ve Vietnamu, vyjde v listopadu, ale podle release listu se hry dočkáme o měsíc dříve.

DJ Hero 2, který by měl vyjít ve stejný měsíc, navíc nebyl ještě ani oficiálně oznámen, ale šéf Activisionu Bobby Kotick už dříve řekl, že máme očekávat další hry z této série.

O James Bond Racing se do této doby nevědělo vůbec nic. Activision pouze kdysi vydalo tiskovou zprávu, že studio Bizarre pracuje na dvou hrách - na jedné akční hře a na jedné závodní. James Bond Racing se nejspíš bude počítat do té druhé kategorie.

V seznamu jsou také další zajímavé hry. Podle něj by měl Fallout: New Vegas vyjít také v říjnu, Brink už začátkem září a Crysis 2 údajně 24. září. U něj se ale spíše předpokládá, že vyjde až v listopadu, protože v září by měl dorazit namísto něj nový díl Medal of Honor, a EA si nebudou sami konkurovat dvěma podobnými hrami. V říjnu by měl přijít na trh i Project Natal, pohybový senzor od Microsoftu k X360.

Band Hero 2 - říjen

Brink - září

Call of Duty 7 - říjen

Crysis 2 - 24. září

Fallout: New Vegas - říjen

Guitar Hero 6 - září

Singularity - 28. června

Comments