If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

V roce 2011 bude nové Call of Duty

A také noví X-Meni, Transformers a "Hero".

Activision při své konferenci pro investory nemluvil jen o svých finančních výsledcích. Eric Hirshberg, šéf Activision Publishing, se také zmínil o tom, co hodlá společnost dělat do budoucna, aby jejich zisky zůstaly pořád vysoké. Což jsou asi pro hráče ještě zajímavější informace než to, kolik vydělávají.

Jak se zdá, Activision se nehodlá pouštět do žádných velkých experimentů a spíše hodlá využívat i nadále své vlastní herní značky, případně populární filmové značky.

Příští rok tak vyjde další díl ze série Call of Duty, ale zatím není jasné, zda bude pocházet od Infinity Ward nebo od Sledgehammer Games, kteří vznikli právě kvůli práci na CoD sérii. Další Call of Duty by mělo vyjít ve druhé polovině roku 2011.

Eric Hirshberg také potvrdil několik dalších titulů, kterých bychom se měli dočkat příští rok. Jsou mezi nimi další hry z hudební série "Hero" (i přesto, že se Guitar Hero 6 skoro vůbec neprodávalo?), vyjdou další hry podle Spider-Mana a Transformers a také X-Men: Destiny, které vyvíjejí Silicon Knights.

Comments