If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Vábení na Sunset Overdrive pro PS4?

Možná změna postoje.

Když Sony koupila studio Insomniac Games, hlavně kvůli Spider-manovi, nechala se tehdy v září 2019 slyšet, že konverze Sunset Overdrive pro PS4 není v plánu, protože se spíš chce dívat dopředu (rozumějte: na Spider-man 2).

Od té doby tam však proběhla určitá škatulata hýbejte se, Shuhei Yoshida byl vyměněn za jiné vedení, takže klidně mohlo dojít ke změně politiky (viz třeba i to spekulované Horizon: Zero Dawn pro PC).

Tak si mnozí vysvětlují nahození obrázku na Twitter výrobce z této zběsílé akce, která vznikla coby startovní exkluzivita pro Xbox One v roce 2014, avšak díru do světa neudělala, spíš naopak.

Dokonce byla vyhlášena za jednu z nejvíce podceňovaných her minulé dekády, na čemž moc nezměnil ani PC port z roku 2018, navzdory velmi kladným hodnocením na Steamu.

Faktem je, že spousta majitelů PS4 by tuhle hru s ikonickou jízdou hrdiny na zábradlí i letos brala, protože ji konkurenční konzoli záviděli. Pochází od jimi oblíbených tvůrců Ratchet and Clank, takže "nemůže být vyloženě špatná". A jako výplň do vánočního příchodu PS5 by se něco takového hodilo, ne?

Sony nyní patří práva na Sunset Overdrive a může si se značkou dělat, co se ji zalíbí, ale na druhý díl bychom si v tuto chvíli určitě nevsadili. Vyloučen není ani případný remaster pro PS5, který by mohl být dobrým výsměchem Xboxu (díky lepší grafice atd.), ale samozřejmě zatím nemáme nic potvrzeného a jsou to spíš sny fanoušků než cokoli jiného.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings .

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments