If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Vaši společníci z The Technomancer

Jak s nimi navodíte vztah?

Sci-fi RPG z Marsu od tvůrců Bound by Flame vyjde už 28. června pro PC/PS4/X1 (u nás v angličtině od Comgadu, Alza.cz), takže Focus Home Interactive představili postavy, které vám budou při hraní dělat společnost, i nové podrobnosti:

Každý ze společníků v The Technomancer bude mít vlastní příběh: někdo se k vám přidá z loajality, jiní pouze vycítí nějakou příležitost nebo budou důsledkem nešťastných událostí. Při bojích nebo průzkumu prostředí si smíte vybrat dva společníky ze skupiny, což může být obtížné, protože každý má unikátní styl boje, speciální talenty (výrobu předmětů, znalosti vědy či zlodějiny). To, koho si vyberete, má mít velký dopad na průběh hraní, i vliv na příběh.

Společníci, kteří budou levelovat s vámi, mají vlastní denní program či starosti, budou po vás pravidelně něco chtít. Když přijmete jejich požadavky, spustíte tím speciální sérii vedlejších misí, kde se dozvíte více o jejich minulosti. Tahle herní náplň má prodloužit hlavní příběh o mnoho hodin a také vylepší vaše vztahy se společníky.

Ty také budete moci vybavit zbraněmi, brněním či spravovat jejich inventář. Tím, že jim dáte nejlepší výbavu, zvýšíte jejich šanci na přežití, jindy se zase vyřádíte na přizpůsobení jejich vzhledu. Někdy je ovšem můžete naštvat, protože každý má vlastní morálku a způsob chování. V obráceném případě se vám odvděčí za důvěru třeba nějakým románkem a veškerá vaše rozhodnutí mají mít nevratné následky na celý Mars a jeho obyvatele.

Sledujte také dodatečně česky otitulkované starší video:

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

The Technomancer

PS4, Xbox One, PC

Related topics
RPG
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments