If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Valve opustila designérka Portalu

Přešla k vývojářům Dark Void.

Designérka logického Portalu - Kim Swift, opustila Valve a připojila se k nezávislým vývojářům z Airtight Games, připravujícím aktuálně akční Dark Void. Její role v Airtight Games ovšem má být ve vybudování nového týmu, v jehož bude čele, a nikoliv spoluúčast na výše zmíněném Dark Void.

Kim Swift je zkrátka pověřena přípravou nových her, což prezident firmy Airtight Games Jim Deal definuje jako strategický krok směrem k novému a co hlavně, mnohem širšímu hernímu publiku. Sluší se přitom zmínit, že Kim Swift si pochvaluje předchozí roky ve Valve, kde se spolupodílela také na akčních hitech Left 4 Dead a Left 4 Dead 2, nicméně příležitost vytvářet nové, inovativní herní projekty se svými přáteli z Airtight Games zkrátka nechtěla propásnout.

Na závěr snad ještě tolik, že Kim byla původně součástí týmu Nuclear Monkey Software, co si udělal v roce 2005 jméno se studentským projektem Narbacular Drop. Po čemž přišel zájem Valve, pod jejichž křídly se zajímavý koncept Narbacular Drop přetavil do tolik úspěšného Portalu.

Tagged With

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles