If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Vampyr dostane příběhový režim s méně boji

Koncem léta i Hard mód.

Přestože byl červnový Vampyr (Alza.cz) prodejně úspěšný, když se ho prodalo skoro půl milionu kusů, někteří recenzenti s ním měli problém. Konkrétně s přílišným rozkročením, že se snažil o moc věcí naráz a trpěl tím.

S tím by měl být konec, protože někdy koncem léta se objeví patch, který toto upírské RPG zpřístupní širšímu publiku.

Podobně jako svého času třeba v Uncharted či Assassins Creed Origins, i tato hra dostane dodatečný příběhový režim, ve kterém budou upozaděny boje, aby hráče nic nerušilo od prozkoumávání historického Londýna a soustředění se na vyprávěný příběh.

Patrně to bude určeno pro příležitostné hráče, kteří by atmosféru hry ze začátku 20. století milerádi zkusili, ale bojí se, že selžou v obtížných soubojích.

Naopak na zkušené hráče, pro které původní hra nebyla velkou výzvou, bude namířen nový Hard mód, v němž budou střety s nepřáteli mnohem obtížnější. Krom toho ze zabitých nepřátel obdrží méně zkušeností, což je bude nutit k více přepadením.

Právě Vampyr jinak zařídil, že v 1. čtvrtletí 2018-19 fiskálu vydavatele Focus HOme Interactive došlo k meziročnímu nárůstu tržeb o 23 procent (28,5 milionu eur), což je úspěch vzhledem k tomu, že před rokem se firmě dařilo díky startu The Surge. Starý katalog, zahrnující Spintires Mudrunner a Farming Simulator 17 Platinum Edition, zajistil 29 procent tržeb, méně než před rokem.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings .

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments