If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Vávra o negativních ohlasech na Kingdom Come

+ o víře manželky investora, rapová skladba.

Magazín Forbes se v titulním článku z aktuálního čísla věnoval nejen finanční stránce českého hitu Kingdom Come Deliverance (Alza.cz).

Nevyhnutelně tam přišla řeč i na odvrácenou stranu úspěchu, kritiku v některých recenzích. Dan Vávra, mozek projektu z pražského studia Warhorse, ji tam komentoval takto:

"Negativní ohlasy jsou dva ze třiceti. Kritikům vadí zejména chyby ve hře, které se dají v rámci aktualizací odstranit. Sto lidí denně mi píše, že to je nejlepší hra, jakou v životě hráli."

Kingdom Come má prý v seznamu přání na Steamu milion lidí a konverze bývá patnáct procent. Tvůrce proto doufá, že pokud je zaujmou slevou či speciální rozšířenou edicí, mohla by se celoživotní prodejnost vyšplhat na tři až čtyři miliony ("pokud je budeme umět dobře obsloužit").

Manželka investora, Michaela Bakalová, jinak ve Forbesu přiznala, že ani jeden z nich nehraje hry: "Zdeněk fandil týmu Warhorse od prvního okamžiku. Naše investice vycházela z pevné víry, že tým bude schopen vytvořit hru, které může úspěšně konkurovat na globálním trhu. Během let jsme se hodně naučili, sledovali práci týmu a podlehli jsme jejich tvůrčímu nadšení".

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments