If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Ve Far Cry 6 má být herec z Breaking Bad

Zjistíme to už za týden?

Byl to GameReactor, kdo začátkem června jako první napsal, že se blíží odhalení Far Cry 6.

A opět je to skandinávská síť herních magazínů, kdo přišel s poslední spekulací na toto téma, ačkoli originální článek je nyní odstraněn z neznámých důvodů. Buď přišlo mohutné "bu-bu" od výrobce, nebyla to pravda, nebo se snad porušilo nějaké NDA (?), kvůli čemuž se musel v minulých dnech pakovat i šéfredaktor jednoho domácího herního webu.

Ať tak či onak, tu informaci už z internetu nikdo úplně nevymaže:

V Dánsku narozený, dvaašedesátiletý americký herec a režisér Giancarlo Esposito v rozhovoru uvedl, že pracuje na nějaké opravdu velké hře, jejíž název zatím nesmí prozradit. Prý se na ní podílel začátkem letošního roku a použil k tomu nějakou zbrusu novou technologii.

Esposito, kterého známe z TV seriálů Breaking Bad či The Mandalorian, tam ještě dodal, že pandemie COVID-19 ho vedla k novému stylu herectví prostřednictvím komunikačních služeb jako ZOOM apod.

A podle GameReactoru touto hrou má být právě Far Cry 6, kde by mohl být ústředním záporňákem, ačkoli netušíme, z čeho to redaktor webu vydedukoval či z čeho čerpal.

Každopádně zjistíme to snad už příští neděli, 12. července, kdy proběhne digitální akce UbiSoftu nahrazující E3 konferenci.

Kolega Esposita z Breaking Bad, herec Michael Mando (Nacho Varga), už účinkoval ve třetím dílu Far Cry, kde se nesmazatelně zapsal do paměti rolí šíleného Vaase Montenegra.

Dle nedávných drobků by se šestý díl měl vrátit na nějaký tropický ostrov.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings .

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments