If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Ve čtvrtek proběhne prodloužené vysíláni xboxové show

Co se stalo s Everwild? + tři reklamní spoty.

Je to určitě dobrý nápad, který poslouží k připomenutí víkendových událostí i ke zjištění doplnujících informací přímo od vývojářů. Originální xboxová E3 konference byla totiž tak napěchovaná, dost možná nejvíce za poslední roky, že tam vůbec nebyl čas se něčím takovým zdržovat.

Ve čtvrtek 17. června se od 19:00 našeho času uskuteční Xbox Games Showcase: Extended - prodloužená verze toho samého, kde budou navíc rozhovory se zástupci studií Double Fine, Obsidian, Ninja Theory, Rare a partnerskými tvůrci z celého světa.

Bude to vítané i v tom, že bychom se tam mohli dozvědět, proč jsou některé hry na E3 2021 pohřešovány. Týká se to zejména Everwild. Dle zjištění VGC totiž mělo dojít ke kompletnímu rebootu hry a výraznému odsunu až na rok 2024.

Prý se musel od nuly překopat design i celkové směřování, s čímž souvisí i již oficiálně potvrzená změna na pozici vedoucího projektu, kterým je nyní Gregg Mayles, předtím se starající o Donkey Kong Country, Banjo Kazooie a Sea of Thieves.

Microsoft také připravil několik reklamních spotů, aby podtrhl silný lineup se šesti exkluzivitami na příští půlrok, nabídku Game Passu či příští lineup, kvůli němuž někteří nepochybně začali uvažovat o pořízení Xbox Series X namísto stále vyprodané PS5.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings .

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments