If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Ve Vigor začíná sedmá sezóna

Co přináší aktualizace Mercenaries?

Vývojáři z největšího českého herní studia Bohemia Interactive avizovali důležitý update pro konzolový shoot-and-loot hit Vigor.

Sedmá sezóna s podtitulem Mercenaries do hry přinese nové zbraně a vybavení nebo odemknutelné východy. Potěší také stabilnějším chodem na všech platformách, naopak ale nepotěší hráče vyznávající „campování", kterým teď hrozí zásah minometnou palbou. Update Season 7: Mercenaries je k dispozici pro hráče na konzolích Xbox, PlayStation a Nintendo Switch již od poloviny tohoto týdne.

„V novém sezónním updatu jsme se zaměřili hlavně na posílení stability a QoL vylepšení," říká Johanny Clerk-Renaud, Lead Programmer Bohemia Interactive. „Usilovně jsme pracovali na optimalizaci využití paměti, která přinese stabilnější chod hry, méně padání nebo náhlých odpojení ze serveru," doplňuje dále Johanny.

Mercenaries (žoldáci) jsou ostřílení bojovníci, které vždy najdete v epicentru nejprudších bojů. Na hlavu hráčů, kteří se v poválečném Norsku odváží campovat, dokážou seslat spršku smrtící minometné palby. Do akce si s sebou přináší také sadu nových zbraní. Posílený arsenál si hráči užijí v herním módu Shootout, v módu Encounters zase prozkoumají nové taktické možnosti díky zavedení otevíratelných východů.

  • Battle Pass - Season 7: Mercenearies
  • Otevíratelné a uzamykatelné východy
  • Minometné údery na campující outlandery
  • Nové zbraně v módu Shootout: Pistole B93 Raffica, Kulomet M60E3, Brokovnice La Chiave 12
  • Nový widget pro výběr munice do zbraní
  • Mód Shootout nyní používá stejné mechaniky v režimu diváka jako ostatní herní režimy
  • Návrat mapy Fiske Fabrikk
Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author

Redakce

Contributor

Comments