If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Velká kompilace chyb a problémů Nintendo Switch

Proč sečkat nejen kvůli hrám.

Hybridní handheld Switch (Alza.cz) může v tuto chvíli na světě vlastnit už milion lidí, sečtou-li se údajné kusy z různých teritorií, kterými se chlubí jednotlivé pobočky Nintenda (Francie 100 tisíc, Japonsko 300+ tisíc, Británie necelých 100 tisíc, trhání rekordů v Německu, Austrálii atd.). Čisla z ČR oficiálně známa nejsou, lze tipovat závoz do obchodů (nikoli prodeje) kolem tisíce kusů.

PR dojem se tím výrobci podařilo navodit docela pozitivní, jinou věcí jsou ovšem četné potíže, které start provázejí. Některé z nich jsou přitom dost neuvěřitelné, které by ostatním firmám neprošly. V době startu Xbox One a PlayStation 4 se majitelé s tolika neduhy potýkat nemuseli:

Velká kompilace chyb a problémů Switch, která už má na YouTube 6 milionů shlédnutí, shrnuje uživatelská videa týkající se např. podivného pískání zařízení, nefunkční ovladače uprostřed hraní, artefakty v obrazu, pokaženou grafiku či zasekávání se Zeldy, nedomyšlenosti operačního systému a uživatelského rozhraní, nemožnost nabíjet ve stojánku atd..

Také v něm uvidíte, jak laciný plast a celkové zpracování uvnitř handheldu Nintendo použilo. Brát to jako takové varování i doporučení, proč s případnou koupí sečkat nejen kvůli nedostatku her, i když některé zápory současného zařízení nemohou být napraveny ani časem, nedojde-li k revizi HW, a tím nemyslíme ten slavný stojánek.

Comments