If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

SOUTĚŽ o 11 nesehnatelných cen The Last of Us

O figurky, mikiny, novinářské balení i USB jako kazetu.

Český Eurogamer ve spolupráci se Sony právě rozjíždí velkou soutěž k příležitosti vydání hry The Last of Us pouze pro PlayStation 3. Tato postapokalyptická akce od studia Naughty Dog, která sbírá desítky jak na běžícím pásu, je v prodeji od konce minulého týdne. Můžete se zapojit, i pokud ji už vlastníte a hrajete - soutěží se totiž o následující lákavé ceny, které nikde v obchodech apod. běžně neseženete.

O co se hraje?

  • 1x exkluzivní figurka (je obsahem speciální edice vydané pouze v USA)

  • 2x mikina The Last of Us ve velikosti L

  • 3x novinářské balení (obsahuje hru, DLC survival pack, USB)

  • 5x USB s herním soundtrackem ve tvaru magnetofonové kazety

Celkem tedy soutěžíme o 11 cen pro 11 výherců. Jelikož to je trochu jiný než běžný typ soutěže, ve které obvykle vybíráte správnou odpověď z předpřipravených variant, korespondují s tím i její podmínky.

Jak se do soutěže zapojit?

Pro účast v této soutěži se po vás chce, abyste ve svém okolí vyfotili místo, které podle vašeho názoru nejlépe vystihuje atmosféru The Last of Us.

Vaší fantazii se meze nekladou. Může jít o fotku například z vašeho příbytku předělaného do survival stylu hry, fotku z vaší dovolené v podobném městě, v jakém se hra odehrává, nebo třeba o fotku vaší chaty/zahrady porostlé vysokým břečťanem plus něco, co evokuje The Last of Us... ale to už možná napovídáme moc.

Email, kam posílat soutěžní příspěvky

Musí jít každopádně o vaše vlastní, originální fotky (nikoli převzané odněkud z internetu), které pro účast v soutěži zašlete v příloze na email redakce @ eurogamer.cz nebo je případně vložte do komentářů níže pod článek (coby obrázek nahraný odjinud).

Na poslání vašich fotek se budeme těšit ode dneška do 30. června. Redakce Eurogameru poté vyhodnotí všechny obdržené příspěvky do soutěže a vybere z těch nejvíce povedených fotek naplňujících zadání celkem 11 výherců, které zveřejníme v souhrnném článku a těmto čtenářům pak zašle výhry začátkem července přímo česká pobočka Sony.

Držíme vám palce! Více o The Last of Us v našem kompletním zpravodajství.

Tagged With

Comments