If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Venku je konzolové Divinity: Original Sin 2

Definitivní edice.

Společnost Cenega Czech s.r.o. ve spolupráci se společností BANDAI NAMCO Entertainment Europe s potěšením oznamuje, že v minulých dnech vstoupila do prodeje konzolová konverze úspěšného RPG Divinity: Original Sin 2 (Alza.cz). Jedná se o krabicovou Definitive Edition pro PlayStation 4 a Xbox One.

"Bůh je mrtev. Prázdnota přichází. A síly, které v tobě doposud klidně spaly, se brzy probudí. Boj za Divinity právě započal. Vybírej moudře a dávej si pozor na to, v koho vložíš svou důvěru; temnota je ukryta v každém srdci..."

Hra Divinity: Original Sin 2, která byla vyvinuta herním studiem Larian Studios, byla v rámci Gamescom Awards 2018 jmenována nejlepší RPG hrou tohoto roku. Divinity: Original Sin 2 je také držitelem ocenění BAFTA 2018. Divinity: Original Sin 2 - Definitive Edition přináší stovky drobných vylepšení a změn pro nezapomenutelný zážitek z konzolového hraní. Hráči se mohou těšit na unikátní kooperativní split-screen režim, kompletně přepsanou třetí kapitolu hry, nádhernou 4K a HDR grafiku a mnohem více.

"Vstupte do světa neomezených možností v RPG s otevřeným světem. Vytvořte si postavu nebo převezměte roli některého ze 6 původních charakterů a vydejte se na dobrodružství napříč světem, která neustále reaguje na to, kým jste a co právě děláte. Spoutejte živly a naučte se ovládat mocná magická kouzla. Kombinujte led, oheň, jed, déšť a mnohem více. Posilte své živly o prokletou energii. Plňte úkoly a řešte hádanky nesčetnými způsoby," vábí oficiální popisek od výrobce.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings .

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments