If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Venku je We Love Katamari v remasteru

Reroll + Royal Reverie.

Společnost Bandai Namco Europe v těchto dnech uvedla hru We Love Katamari Reroll+ Royal Reverie pro Nintendo Switch, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One a PC.

Hra We Love Katamari, která původně vyšla v roce 2005, je zpět, remasterovaná pro rok 2023! Hráči mohou pokračovat v hraní s novými prvky a vylepšeným vizuálem, přičemž zůstala zachována ikonická hratelnost, kdy ovládáte Prince, který tlačí své Katamari po celém světě a vytváří obří kouli ze všeho a všech, aby dosáhl hvězd.

Král všeho vesmíru zjišťuje, že od té doby, co v Katamari Damacy znovu vytvořil hvězdy na obloze, má nyní na Zemi tisíce obdivovatelů! Aby splnil přání svých milovaných fanoušků, vyšle Král svého syna Prince, aby vše opět stočil do Katamari.

Hra si zachovala offline režim pro více hráčů, ve kterém mohou dva kamarádi společně válet největší Katamari nebo se navzájem vyzvat na souboj. Nakonec hra WE LOVE KATAMARI REROLL+ ROYAL REVERIE přidává k původní hře pět nových úkolů a doplňuje tak příběh o králově dětství, kdy vyrostl v okázalého vládce, kterého známe a milujeme.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author

Redakce

Contributor

Comments