If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Venku příběhové DLC Arma 3 za humanitárního pracovníka

Laws of War i v deníčku.

Veřejnost sice neziskové organizace nemá moc v lásce kvůli aktivní účasti na migraci z Afriky, ale ve hrách to je rozhodně originální, svěží téma. Bohemia Interactive při jeho zpracování dokonce vše konzultovali s mezinárodním Červeným křížem, kterému bude věnována polovina letošních hrubých tržeb z části pro tvůrce.

DLC pro Arma 3, Laws of War (oznámení) s příběhovou kampaní za humanitární pracovníky, kteří pomáhají civilním obětem války přežít často trpký úděl, je od včerejška k dispozici na Steamu za deset eur.

"Hra má lidem pomoci v porozumění mezinárodního humanitárního práva tím, že klade důraz na konsekvence jejich činů. Stanete se EOD specialistou Nathanem MacDadem, který má zneškodnit miny poté, co skončila válka mezi republikami Altisu a Stratisu. Během rozhovoru s investigativním žurnalistou postupně odkryje, co se vlastně stalo ve městě Oreokastro díky framgmentům z paměti příšlušníků různých stran, od vojáka NATO, přes CSAT operativce, guerrillového bojovníka FIA, až po místního automechanika."

Jeho kvality dokonce na Twitteru ocenil za báječný singleplayerový příběh i Marek Španěl, spoluzakladatel a šéf studia, což nedělá každý den.

Venku je také vývojářský deníček, ve kterém autoři hovoří o vzniku přídavku a vše je proloženo spoustou nových ukázek:

Tagged With

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles