If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Vezme snad přídavek Red Dead Redemption 2 do Mexika?

Nález souborů.

Je klidně možné, že vývojáři z Rockstaru s něčím takovým kdysi před lety počítali, ale pak tuhle myšlenku zavrhli, třeba kvůli nedostatku času či holému faktu, že hra toho i bez toho nabízí dostatek. Pak by v ní jen něco zapomněli, úplně zbytečně.

Druhou možností je, že si tímto připravují půdu pro ještě neohlášený budoucí přídavek, který by značně rozšířil herní svět. Ale všichni si pamatujeme, jak to dopadlo s těmi příběhovými DLC do GTA5, že?

Člen diskusního fóra GTAForums s přezdívkou VideoTech UK našel v souborech s Red Dead Redemption 2 PS4 verze 1.0 záhadné soubory, které signalizují možný příchod Mexika coby další herní mapy.

Problémem ale je, že většina modelů z Mexika je v základní hře vypnutých. Soubor nvo_01.rpf má obsahovat modely měst jako Chuparosa či opuštěného hřbitova, ale neexistují v HD verzi, jen coby LOD textury, což svědčí o určité nedokončenosti a uvíznutí na půlce cesty.

Šanci na přidání Mexika do RDR2 zvyšují naopak data pro mini-mapu a jiné věci, se kterými by se asi tvůrci nedělali jen tak pro srandu králíkům.

Také se sluší zmínit, že Mexiko hrálo roli v prvním dílu hry, takže není vyloučeno, že prostě se jen dvojka začala chystat na tomto základě a pak se tam jen nepoužité nepotřebné modely jednoduše nechaly, aby je někdo nemusel ručně vyhazovat a nehrozilo, že tím rozbije něco jiného.

Za nás bychom si tipli, že takové DLC takto dlouho po základní PS4/X1 verzi už nevyjde, to se spíš daný obsah zrecykluje do nějaké nové hry Rockstaru.

Tagged With

Comments