If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Souhrn událostí z VGA 2009

Všechny novinky pěkně na jednom místě.

Probuzení do mrazivého rána nepatřilo mezi ty nejpříjemnější. Přesto toho zpětně nelitujeme a věříme, že ani vy jste se při dnešní návštěvě Eurogamer.cz nenudili. Ostatním zde od rána dostupné nejpodrobnější české zpravodajství o nově oznámených hrách na Video Game Awards stručně zrekapitulujeme:

Jediným překvapením byla rychlovka Batman Arkham Asylum 2, nejlepším trailerem podle našeho názoru Spec Ops The Line z Dubaje. Na první oznámení hodně nám toho Activision předvedli z open-world akce True Crime v Hong Kongu, pěkně udělaný byl i renderovaný filmeček z čerstvě odhaleného Force Unleashed 2.

Zklamáním jsou naopak premiérové ukázky z Medal of Honor v Afghánistánu, které zatím vypadá hůře než Modern Warfare 2. To očekávané Halo Reach sice také bylo v enginu hry, ale zbytečně rozvláčné a s nepříliš záživným obsahem. Ani render z Prince of Persia ničím neuchvátil a svou kvalitou spíš připomněl dávné časy. Došlo také k představení další filmové hry Tron Evolution a vypuštění nového videa z Crackdown 2.

Jak je postupně dávají vydavatelé oficiálně k dispozici a končí exkluzivita SpikeTV, postupně všechny (neologované) trailery v HD kvalitě nahazujeme i na naší Eurogamer TV. Také si můžete prohlédnout pečlivě vybrané momentky z Medal of Honor, Spec Ops a True Crime. Aneb příští podzim by měl stát za to i bez nového Modern Warfare! Dozvuky VGA samozřejmě budeme sledovat i ve standardních novinkách během příštích dnů...

Děkujeme všem za přízeň a v našlápnutém obsahu budeme zanedlouho pokračovat s dojmy z úvodních pěti hodin (12 kapitol, 20% hry) Heavy Rain, dojmy a rozhovorem o Mass Effect 2 nebo třeba čtenářským hlasováním o hru roku 2009!

Tagged With

Comments