If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Vhled do příběhu Halo: Reach

Ubrání šestice hrdinů celou planetu?

Je sice velmi kratičká, ale pro fanoušky série Halo přesto zásadní. Řeč je o oficiální tiskovce k Halo: Reach, která nabízí vůbec první vhled do příběhu hry, jejíž debutový trailer byl k vidění během nedělního předávání cen VGA.

Tentokrát se ve hře zhostíte vojáka s kódovým označením Spartan III. Má jít o příslušníka té nejdrsnější skupinky Spartanců, které se ironicky přezdívá Noble Team. A Reach bude sledovat právě osudy téhle šestičlenné skupinky, které připadne za úkol bránit novou planetu Reach, její obyvatele i tajemství před krvavým a nemilosrdným nájezdem invazních Covenantů.

Jak správně upozorňují zahraniční novináři, je velmi pravděpodobné, že ve hře budete měnit i různé postavy. V takovém případě byste velmi snadno mohli chvíli hrát i za ženskou příslušnici týmu, tedy postavu označovanou jako Kat-320, která se pyšní bionickou rukou. Přednosti tohoto zařízení by jistě mohly herní koncept Reach docela zásadně oživit.

Halo: Reach vyjde na podzim 2010 pro Xbox 360. Novinkou ale je, že podle Microsoftu by měl multiplayerový betatest začít již příští rok na jaře. Abyste se zúčastnili, budete však muset patřit mezi vlastníky kopie Halo 3: ODST, skrze které se bude beta spouštět.

Comments