If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Více informací k novému DLC Dragon Age

Golems of Amgarrak plný tuhých nepřátel.

Jak už jsme psali, Bioware ohlásilo nový stahovatelný přídavek k prvnímu Dragon Age, který by neměl být tolik příběhový, ale spíše akční a určený pro hráče, kteří mají své postavy vypracované na maximální úroveň. Teď už víme více detailů:

Přídavek bude mít název Golems of Amgarrak a podle preview, které se objevilo na serveru Joystiq, bude opravdu těžký. V Bioware nastavili laťku vysoko a problémy s poražením nepřátel budete mít i na jednoduchou obtížnost. V části, kterou měli v Joystiqu možnost hrát, ovládali trpaslíka Jerrika, jenž jde do dungeonu pátrat po svém bráškovi Broganovi. Jdete z místnosti do místnosti a utkáváte se se spoustou nepřátel. Po cestě narážíte na dveře a truhly, které jsou začarované, modře září a není možné se do nich dostat.

Po nějaké chvíli brášku najdete, ale on je obklopen stejnou modrou září jako ostatní věci. V tom se zjeví ještěru podobná příšera, kterou když začnete sledovat, vrhne se na vás horda zombíkům podobných nepřátel. Poté se dostanete do místnosti s pákou, již stisknete, načež se celý svět změní v modrý a vy tak máte konečně šanci dostat se do truhel a dveří, do nichž jste prvně nemohli. Když se pak vrátíte ke svému bratrovi, začne pomateně vykřikovat cosi o velkém zlu…

Jak se tedy zdá, nový DLC k Dragon Age nebude jen o tupém mlácení příšer, jak se zpočátku předpokládalo, ale budou v něm i dialogy a postup dungeonem nebude tak přímočarý.

Comments