If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Video od Nvidia odhaluje zákulisí designu grafických karet

Chlazení, mechanická konstrukce, napájení...

V uplynulých 20 letech učinila počítačová grafika v oblasti výkonu ohromný krok kupředu. Byla k tomu potřeba řada znalostí a zkušeností s vývojem architektury, navrhováním chlazení, mechanické konstrukce, napájení a designem produktů.

Nové video společnosti NVIDIA nabízí pohled na některé kroky, které byly učiněny v designu grafických karet pro dosažení maximálního potenciálu při zachování tichého běhu bez přehřívání.

Patří mezi ně:

  • Chlazení: Řešení chlazení má optimalizovaný průtok vzduchu. Je redesignováno tak, aby překonalo existující omezení a zajistilo maximální efektivitu.
  • Mechanická konstrukce: Silnější konstrukce s novou nízkoprofilovou listovou pružinou, která nechává místo pro zadní kryt.
  • Napájení: design napájení je kompaktní s novým 12pinovým konektorem, který nechává více místa pro komponenty a chlazení a s přiloženým adaptérem je kompatibilní s 8pinovými konektory ve stávajících zdrojích.
  • Produktový design bez kompromisů: Spojuje funkční chlazení a spoustu skvěle vypadajících detailů.

Detaily designu grafických karet dneška i výhled jejich možností v budoucnu přiblíží ti nepovolanější zástupci společnosti NVIDIA. Video je také skvělým úvodem pro akci GeForce Special Event 1. září.

About the Author

Redakce

Contributor

Comments