If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Vin Diesel nečekanou hvězdou oznámeného Ark 2

+ animovaná odbočka.

Odhadem nějakých deset milionů prodaných kusů může teď mít na kontě první díl Ark: Survival Evolved (poslední údaje ve 2016 mluvily o 6 milionech kusů jen napříč PC a Xbox One).

Studio Wildcard si tedy mohlo dovolit pořádně se plácnout přes kapsu, aby si zaplatilo účast slavného herce Vina Diesela (Rychle a zběsile) a velice drahou tvorbu dechberoucího odhalujícího traileru pro Ark 2.

Na první pohled působil jako filmeček, ale záhy bylo na oficiálním Twitteru uvedeno, že byl vyrenderován přímo v enginu hry za pomoci grafických podkladů též ze hry.

Ta má dle slov tvůrců přinést: nextgen grafiku i nextgen online multiplayerový sandbox, ačkoli to z boje skupinky s ještěry spíš vypadalo jako nějaká příběhová akční adventura i pro singleplayer.

Diesel se ocitne v roli Santiaga, který se toulá po džungli se svým prehistorickým kmenem, bojuje s nepřáteli i s T.rexem. Nezbývá než doufat, aby to autoři brzy vysvětlili, jak vlastně tato postava bude pasovat do multiplayerového zážitku, jak ho známe z oblíbené jedničky.

O hře tedy toho zatím moc nevíme, zato byl ohlášen ještě doprovodný animovaný seriál o příběhu Heleny s hvězdným obsazením: Gerard Butler, Malcolm McDowell, David Tennant, Elliot Page, Karl Urban, Russel Crowe a znovu Vin Diesel coby dabéři.

Zde jsou ještě nějaké oficiální obrázky a logo:

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments