If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Registrace domén Take Two pro GTA?

A údajný "překlep" o GTA V v životopisu.

Že dříve či později Rockstar oznámí městskou akci Grand Theft Auto V je jasné prakticky od fantastického prodejního úspěchu čtvrtého dílu - kdy se tak přesně stane ale hráči zatím mohli jen dohadovat. Nejnovější zprávy o registraci domén napovídají, že Den D se rychle blíží.

Jak upozornila anglická fanouškovská stránka, Take-Two Interactive si nedávno zajistili pět velmi nápadných domén. V zádné z nich sice nefiguruje slovo GTA, názvy ale přímo zavánějí virální kampaní, kterou prosluli právě vývojáři z Rockstaru.

Domény se jmenují CashForDeadDreams.com, SixFigureTemps.com, StopPayingYourMortgage.net, HammersteinFaust.com a LifeInvader.com. Většina z nich byla zaregistrovaná koncem minulého měsíce, LifeInvader.com dokonce už na začátku roku.

Britský server CVG si také promluvil s kaskadérem Declanem Mulveyem, který oznámil, že v jeho CV se Grand Theft Auto V objevilo omylem a že jde ve skutečnosti o překlep. Jak si ale rychle všimli redaktoři Joystiqu, Mulvey se na čtvrtém díle hry nepodílel - nabízí se tedy varianta, že kaskadér jen na přání vydavatele maskuje svoji účast na pátém dílu.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author

Levis

Contributor

Comments