If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

S čím Virgin Games vstanou z hrobu?

Údajně s hazardními online hrami.

Pokud jste herní pamětníci, vydavatele s názvem Virgin zcela určitě znáte. Byl to obrovský konglomerát, který měl pod palcem všechno možné, včetně videoher pod značkou Virgin Interactive. Vydávali na všechny možné platformy a na kontě mají například Dune II, Aladdin, Doom II, The Lion King, první Command & Conquer, C & C: Red Alert, Broken Sword a spoustu dalších skvostů z dob dávno minulých. V roce 1998 se ale studio rozpadlo, část byla odprodána Electronic Arts, ale teď se možná zase vrací.

Na oficiálním webu obnoveného Virgin Games je odpočítání, které nejspíš naznačuje, kdy bude znovuzrozená značka představena - na čem jiném, než na E3?

Již teď se ví, že Virgin Games nechce prozatím konkurovat velikánům typu EA nebo Activision, ale zpočátku chtějí vydávat zejména stahovatelné menší hry od nezávislých vývojářů.

Jak se navíc zdá, Virgin Games provozuje společnost World Gaming, která se věnuje hazardním online hrám. Pořádá také turnaje v multiplayerových hrách, a jak se zdá, i to bude stále podstatnou součástí byznysu Virgin Games. Objevila se totiž tato adresa, která už dopředu anoncuje turnaje v ModNation Racers.

Comments