If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Virtua Tennis 4 bude i na PC

Není to rovnocenná verze jako na PS3.

S Top Spinem 4 zájemci o tenisovou hru na PC ostrouhali. U Virtua Tennis 4 naštěstí SEGA dostala rozum a dodatečně se rozhodla vytvořit i PC verzi. Ať už ji k tomu mohly vést třeba slabší předobjednávky konzolových verzí nebo uvolnění lidských zdrojů na konverzi, jisté je, že tato verze nebude rovnocenná s těmi na X360/PS3.

Virtua Tennis 4 pro PC jednak vyjde s několikaměsíčním zpožděním - až někdy během léta, zatímco ty konzolové koncem dubna. A zadruhé v Americe půjde jen o prodej digitální distribucí, protože se mu asi nedůvěřuje natolik, aby přišel i na pulty. V Evropě dostaneme i krabicovou PC verzi, která jinak má podporovat ovládání X360 gamepadem.

Co se týče herního obsahu, ten má být na počítačích shodný jako na X360, tzn. přítomnost licencovaných tenistů od Nadala až po Murraye, nový World Tour mód, rozšířené online funkce s žebříčky a sociálními prvky. Oproti tomu PS3 verze nabídne exkluzivní obsah v podobě tří legendárních tenistů (Borise Beckera, Stefana Edberga a Pata Raftera) a dva bonusové párty módy, z nichž jeden bude pro ovládání s Move.

U nás by VT4 pro PC měl vydat Comgad, stejně jako vše ostatní od SEGY, ale tiskovou zprávu na toto téma zatím nevypustil.

Dnešní video o exkluzivních PS3 módech
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments